Apie mus

Šis puslapis skirtas paukščių ir apskritai, visos gamtos mylėtojams.
Dalinkimės turima informacija apie gyvąją gamtą, kelkime inkilus, statykime namelius vabzdžiams, mokykimės pažinti gamtą ir ja rūpintis, saugokime biologinę įvairovę.

Mūsų krautuvėlėje didelis pasirinkimas inkilų varnėnams, zylėms, čiurliams, bukučiams, pilkosioms musinukėms, liepsnelėms, lipučiams, pelėdoms, antims, kuosoms ir netgi šikšnosparniams. Inkiliukas ar vabzdžių viešbutis papuoš sodybą ir pradžiugins Jūsų sodo gyventojus.

Beje, vis daugiau lietuvių perka namelius paukščiams ne tik savo sodui, bet ir norėdami juos padovanoti. Inkilėlius dovanoja kaip gimtadienio, įkurtuvių ar vestuvių dovanas – nuo seno žinoma, kad inkilas – naujos pradžios, naujo lizdo simbolis. Netgi Kalėdų proga inkilėlis puikiai tiks, beliks sugalvoti šmaikštų palinkėjimą ir tokia dovana atneša daug teigiamų emocijų bei prisidės prie gamtos puoselėjimo.
Pastebėjome tendenciją, kad siekiama dovanoti ne tik daiktą, bet ir prasmę ar jausmą. Šiuo atveju ne tik pradžiuginate žmogų, kuriam dovana skirta, bet ir pagerbiate gamtą, prisidedate prie jos išsaugojimo.